1. Zamówione produkty dostarczane są do KLIENTA przez przedstawicieli firm spedycyjnych –
 2. Do zamówień złożonych do godziny 12.00 i dla których nie ma żadnych przeszkód celem realizacji zamówienia towary zostaną wysłane:
  • następnego dnia roboczego w godzinach przedpołudniowych.
  • w przypadku przedpłaty za zamówiony towar – wysyłka następuje niezwłocznie po otrzymaniu środków pieniężnych na konto bankowe P.H.U. VEGA w wysokości 100% zamówienia.
 3. Zamówienia złożone po godzinie 12.00 będą traktowane jak zamówienia, które wpłynęły dnia następnego.
 4. Czas realizacji zamówienia jest to czas jaki upływa od złożenia zamówienia do chwili wysłania zamówionych towarów z hurtowni, przy czym uwzględnione są tu tylko dni robocze.
 5. W przypadku nagłego wzrostu zamówień lub innych okoliczności uniemożliwiających szybką realizację zamówienia, czas realizacji zamówienia może sie wydłużyć. P.H.U. VEGA nie ponosi odpowiedzialności za straty powstałe z późniejszej realizacji zamówienia.
 6. Standardowy termin realizacji przesyłki = czas wysyłki 1 dzień roboczy + czas transportu Kuriera.
 7. Istnieje możliwość wysyłki towaru inną firmą spedycyjną wskazana przez KLIENTA – w tym przypadku KLIENT osobiście zleca odbiór przesyłki do realizacji.
 8. Możliwy jest własny odbiór towaru z magazynu P.H.U. VEGA, mieszczącego się w Morach ul. Wojska Polskiego 2 w godzinach od 8.00 do 14.30 w dniach roboczych, po uprzednim uzgodnieniu telefonicznym po numerem: (22) 877-28-08.